Related Questions
Q14: Write a fraction in simplified form that
Q15: 1 ton = _ ounces<br>A) 1,000<br>B) 32,000<br>C)
Q16: Which metric unit should you use
Q17: Write the rate as a unit rate.<br>4,261,900 people
Q18: Determine whether the statement is a
Q20: Find the unit price.<br>120 barrels cost $5,520.<br>A) $46 per
Q21: Convert 10 kg to grams. <br>_ g
Q22: Tell whether the statement <span
Q23: 4 quarts = 1 _<br>A) gallon<br>B) foot<br>C)
Q24: 2,000 pounds = 1 _<br>A) ounces<br>B) foot<br>C)