Short Answer
Math Tutor (U.S.)
-The baked custard recipe yields 14 portions. If the recipe costs $2.23, what is the cost per portion? Remember to round your answer to the nearest cent. _________________
Correct Answer:

Verified
Correct Answer:
Verified
Related Questions
Q36: To test a baked custard for doneness,
Q37: Math Tutor (Metric)<br>For each of the math
Q38: Smoothness in ice cream _.<br>A) is related
Q39: Bavarians, chiffons, mousses, and soufflés all gain
Q40: Which of the following is a type
Q41: Which of the following is not a
Q42: Which set of words completes the following
Q43: Which of the following series of
Q44: When preparing pastry cream, it is essential
Q45: The mouth feel or body of ice